Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лозівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04326709) був реорганізований і увійшов до складу Чернівецької громади

Перейменування вулиць

ЛОЗІВСЬКА сільська рада

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

03 .11.2015

с.Лозове

Про перейменування назв вулиць

та провулків в селах Лозове, Коси та Скалопіль

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки» № 317-VІІІ від 09.04.2015 року, після  проведеного громадського обговорення,  керуючись ст..ст. 25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» № 4865-VI від 25.05.2012 року, відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого Постановою КМУ № 898 від 24.10.2012 року, сесія сільської ради                             В И Р І Ш И Л А:

1. Перейменувати вулиці та провулки в селі Лозове:

- вулицю  Леніна на вулицю Соборна  з відповідними номерами домогосподарств;

- вулицю  Жовтнева на вулицю Зарічна звідповідними номерами домогосподарств;

- вулицю  Калініна на вулицю Миру,з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю  Радянська на вулицю Садова з відповідними номерами домогосподарств;

- провулок Жовтневий на провулок Лісовий з відповідними номерами домогосподарств;

2. Перейменувати вулиці  в селі Коси:

- провулок Суворова на провулок Молодіжний, з відповідними номерами домогосподарств.

- провулок Жовтневий  на провулок Весняний з відповідними номерами домогосподарств.

- вулицю Радянська на вулицю Шкільна з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю Жовтнева на вулицю Весняна, з відповідним   упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю Суворова  на вулицю Молодіжна з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю Чапаєва на вулицю Подільська з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю Щорса на вулицю Гранітна з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

3. Перейменувати вулиці в селі Скалопіль:

- вулицю Будьонного  на вулицю Рибна з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю Кірова  на вулицю Сонячна з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- вулицю Щорса  на вулицю Польова з відповідним упорядкуванням нумерації домогосподарств;

- провулок Будьонного  на провулок Рибний з відповідними номерами домогосподарств.

2. Забезпечити офіційне оприлюднення цього рішенняна   дошці оголошень сільської ради

3. Запропонувати Державному підприємству «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України внести відповідні зміни до реєстрів Міністерства юстиції України.

4. Зобов’язати всіх суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати нові найменування вулиць та провулків.

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова:                                     В.Продан

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування